Tarptautinė vaikų gynimo diena Tiltuose

Tiltuose , kaip ir visoje šalyje, buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ją šventės organizatorė, Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinio renginių organizatorė, Vaiva Neteckienė pradėjo pristatydama Vaiko konstituciją. Leidinį 2015 m. parengė ir išleido Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Išleista ,,Vaiko konstitucija” padės ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, seneliams, mokytojams geriau išmanyti vaiko teises bei pareigas.
Pirmiausia, šventės proga, kiekvienam renginio dalyviui buvo padovanota ,,Vaiko konstitucija“. Specialiame leidinyje vaikai rado naudingą informaciją apie tai, ką galima veikti, kur kreiptis ištikus nelaimei, nuo ko juos turi saugoti suaugusieji.
Po vieną garsiai skaitydami „Vaiko Konstituciją“ vaikai ne tik susipažino su savo teisėmis, bet jiems taip pat buvo primintos ir jų pareigos, o tai labai svarbu – kad vaikai augtų sąžiningais, atsakingais, aplinkiniams neabejingais piliečiais, nuo kurių priklausys ir mūsų šalies ateitis.
Renginio tęsinyje vaikai kartu su mamytėmis gamino vėjo malūnėlius, atliko įvairias individualias ir komandines užduotis. Renginį vainikavo žaislų loterija, saldumynų ir ledų vaišės. Renginį rėmė Tiltų kaimo bendruomenė.

Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinio informacija
Nuotraukos iš V.Neteckienės archyvo