Tiltuose senjorai šventė Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną

Lietingą rudens popietę Tiltų bendruomenės namuose kvepėjo žolelių arbata ir pyragais, skambėjo muzika ir juokas, šurmuliavo Tiltų seniūnaitijos senjorai. Čia vyko Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti skirtas renginys “Kai ateina spalvingas ruduo”.
Šventė prasidėjo fotografės Irenos Grigienės sukurtu vaizdo įrašu “Ruduo”. Po jo senjorus šventės proga savo ir Tiltų bendruomenės pirmininkės Laimutės Kamaitienės vardu pasveikino šventės organizatorė Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinio renginių organizatorė Vaiva Neteckienė. Ji visiems dalyviams įteikė gėlių. Taip pat buvo prisimintas ir įvertintas Tiltų seniūnaitijoje dirbančių socialinių darbuotojų Danos Buckuvienės, Stasės Mačionienės, Danutės Žemaitienės, Vilmos Cikanavičienės darbas, jų atsidavimas, rūpinimasis lankomais senjorais.
Popietės metu buvo skaitomos Vytauto Mačernio eilės, savo kūrybos eiles susirinkusiems skyrė Tiltų kaimo poetas Vytautas Vilkišius, skambėjo Tiltų kapelos narių atliekami romansai. Senjorai dalinosi prisiminimais, dainavo savo jaunystės, vaikystės ir dabarties dainas, varžėsi mindami mįsles, sakydami patarles, įvairius posakius. Aktyviausiems senjorams V. Neteckienė kaip gyvenimo sėkmės ir laimės palydovus įteikė savo rankų darbo šiaudinius angeliukus.
Šventė neprailgo, vyravo puiki nuotaika. Senjorai atsisveikino dovanodami vieni kitiems šypsenas ir linkėdami sveikatos.

Trakų kultūros rūmų
Tiltų padalinio renginių organizatorė
Tiltų bendruomenės valdybos narė
Vaiva Neteckienė