Tiltiečiai vasarą pasitiko švęsdami

Birželio pirmą dieną yra minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ją įvairiais renginiais bei iniciatyvomis minėjo ir Trakų rajono švietimo, kultūros įstaigos, visuomeninės organizacijos, bendruomenės.
Ta proga Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinyje buvo organizuota šventė ,,Spalvota vaikystė“, į kurią susirinko vietos vaikučiai, lydimi mamyčių ir močiučių. Šventės organizatorė, Vaiva Neteckienė, pradžioje visus pasveikino su gražia švente, trumpai priminė vaikučių teises ir pareigas. Po to vyresnieji buvo pakviesti dalyvauti viktorinoje savo krašto pažinimo tema, mažesnieji susibūrė piešti piešinius ,, Mano spalvota vaikystė“. Vėliau vyko edukacinis užsiėmimas ,,Gamina vaikai“, kurio metu visi dalyviai gamino kaimiškas baronkas. Kol jos kepė, vaikučiai dalyvavo individualiose ir grupinėse estafetėse, žaidė linksmus žaidimus. Bendruomenės namuose skambėjo vaikų juokas, tvyrojo puiki nuotaika, geros emocijos. Visi šventės dalyviai už atkaklumą, žinias, draugiškumą buvo apdovanoti įvairiais prizais. Šventė baigėsi savo rankytėmis gamintų ir iškeptų baronkų ragavimu bei ledų vaišėmis.
Birželio pirmą sekmadienį Lietuvoje minima Tėvo diena. Šią dieną Tiltų bendruomenės namuose buvo pagerbiami tėčiai. Švente tiltiečiai džiaugėsi kartu su Dusmenų dramos kolektyvu (vad. Rima Karsokienė), kuris parodė spektaklį „Medinė piela“, pagal K. Čiplį – Vijūną, ir tris intermedijas humoristine tema. Pertraukėlių metu renginio dalyviai išgirdo trumpą pasakojimą apie tai, kaip tėvo diena minima pasaulyje, tėčiai atliko įvairias užduotis, juos savo kūrybos eilėmis sveikino kaimo poetas Vytautas Vilkišius. Organizatoriai, sveikindami tėčius bei dėkodami svečių kolektyvo aktoriams, įteikė gėlių ir saldžių dovanų.

Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinio kultūros renginių organizatorė
Vaiva Neteckienė
Nuotrauka iš asmeninio archyvo