Įspūdingas Motinos dienos koncertas Tiltuose

Motinos diena švenčiama daugelyje pasaulio šalių, tik skirtingu metu. Lietuvoje nuo seno Motinos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Pagal įsisenėjusią tradiciją tai yra pirmasis gegužės sekmadienis. Šią dieną mamas sveikina vaikai, vyrai, artimieji ir draugai, savivaldos atstovai ir vyriauieji šalies vadovai.

Puoselėdama ir tęsdama tradiciją , Tiltų kaimo bendruomenė kartu su Trakų kultūros rūmų Tiltų padaliniu gražų gegužės savaitgalio vakarą sukvietė mamas į koncertą “Čia kelio pradžia”. Tiltuose mamas sveikino operos žvaigždės Virgilijus Noreika, Marta Lukošiūtė. Koncerto metu V. Noreika atliko A. Bražinsko “Vakaro malda” ir “Ugnelė”; K. Kavecko “Susitikt tave norėčiau vėlei”, E. Gireg “Rožių metas” ir “Pasivaikščiojimas vakare”; J. Strauss Barinkajaus kupletai iš operetės “Čigonų baronas”, A. Vanagaičio “Stasys”, D. Modugno “Skraidyti dainuoti ” . M. Lukošiūtė publikai dainavo A. Raudonikio “Mamai” ir “Jau vaikystė nuskambėjo” bei A. Piazzolla “Yo soy Maria”. Pasirodymą baigė abu F. Lehar Hanos ir Danilo duetu iš operetės “Linksmoji našlė”. Solistams virtuoziškai akomponavo Audronė Juozauskaitė. Salės aplinkoje vyravo šventiška nuotaika, žiūrovų širdis glostė švelnios, lyrinės ir nuotaikingos melodijos. Operos solistų gyvas profesionalus kūrinių atlikimas , balsų skambesys, šiltas bendravimas sužavėjo visus. Savo ruožtu atlikėjai džiaugėsi , kad atokiame kaimelyje yra tiek daug žmonių mylinčių profesionalią klasikinę muziką, dėkojo susirinkusiems.
Po koncerto renginio organizatorė Vaiva Neteckienė padėkojo atlikėjams už nuostabią programą ir įteikė gėlių. Taip pat bendruomenės vardu, bendruomenės pirmininkės ir savo vardu su gražia pavasarine švente pasveikino visas salėje esančias mamas, o bendruomenės vyrai įteikė pavasarinių gėlių.

Įspūdingą Motinos dienos koncertą kartu su atlikėjais V.Noreika, M.Lukošiūte , A. Juozauskaite Tiltų mamoms dovanojo Laima ir Darius Kamaičiai.

Trakų kultūros rūmų Tiltų padalinio renginių organizatorė
Vaiva Neteckienė
Nuotraukos Jūratės Kalantienės

motinos-dienos-koncertas2015

motinos-dienos-koncertas2015-4

motinos-dienos-koncertas2015-3

motinos-dienos-koncertas2015-2

motinos-dienos-koncertas2015-5